Chieftec HT-01B-350GPB Midi Tower Fekete 350 W
Nincs vélemény a termékről:0 értékelés
Cikkszám:
Gyártói cikkszám: HT-01B-350GPB
Gyártó: Chieftec
Ean: 4710713234246
Garancia: 2 év jótállás
Elérhetőség
Külső raktár (5-7 munkanap) 200 db
A termék külső raktárunkban található, várhatóan 5-7 munkanap alatt kerül kiszállításra
Hasonló termékek
Betöltés...
Miért válassz minket?
📦
Friss és valós elérhetőség
🚚
Valós szállítási határidők
📞
Emberi ügyfélszolgálat
Telefonon és e-mailben is valódi ügyintézőkkel beszélhetsz, nem automatizált chatbotokkal.
🔧
Kiemelt jótállási ügyintézés
A garanciális ügyeket és reklamációkat kiemelten kezeljük, gyors és átlátható folyamat mellett.
📷
Fényképek a feladásról
Vélemények a termékről
Legyen Ön az első, aki véleményt ír!
Árváltozás
Specifikációk
Magyar cég ikon
100% Magyar cég
Cégünk teljes egészében magyar tulajdonban áll, megfelelve a törvényi elvárásoknak.
Biztonságos fizetés ikon
Biztonságos fizetés
Fizess kényelmesen, 100% biztonságban – bankkártyával vagy utánvéttel.
Garancia ikon
Garancia
Minden termékünkre hivatalos gyártói garancia érvényes.
14 napos visszaküldés ikon
14 napos visszaküldés
Nem vagy elégedett? Indoklás nélkül visszaküldheted!
Ügyfélszolgálat ikon
Segítőkész ügyfélszolgálat
Bármilyen kérdésed van, mi gyorsan és barátságosan segítünk.
Vélemények rólunk
Adatok
Szállítási idő:
5-7 nap
Utoljára frissítve:
Árelőzmények:
Formatényező:
Midi Tower
Támogatott alaplap:
Micro ATX
CPU hűtő magassága:
14 cm
Videókártya max hossza:
34 cm
Ablakos gépház:
Nincs
3.5 meghajtó száma:
3 db
2.5 meghajtó száma:
1 db
USB 3.2 Gen 1 (A):
2 db
Támogatott meghajtók:
2.5 ", 3.5 ", 5.25 "